MÖBLER / Bord / Skrivbord 14325507

nr 1432 5507

Skrivbord

omkring 1900, mahogny. Bredd: 120, djup: 62 cm, höjd: 77 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:18:08